Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα


16η αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ.  Φθιώτιδας
Σάββατο   21-1-2017 ΩΡΑ: 15:00
Αγώνας:         ΣΤΥΛΙΔΑ -ΜΑΛΕΣΙΝΑ
Διαιτητής:           ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ -ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:         ΚΑΛΥΒΙΑ – ΚΑΛΑΠΟΔΙ                             ΓΗΠ  ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:           ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:         ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ -  ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας:         ΑΤΑΛΑΝΤΗ –ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ
Διαιτητής:           ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Αγώνας:         ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
Διαιτητής:           ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ –ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ
Αγώνας:         ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
Διαιτητής:                    ΣΩΣΩΝΗΣ
Βοηθοί:         ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ -ΚΑΛΥΒΑΣ
Αγώνας:         ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ –ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:          ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΖΙΩΓΑΣ
Αγώνας:         ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ –ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτητής:             ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί:         ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ - ΒΛΑΧΟΣ
16η αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ.  Φθιώτιδας
Κυριακή   22-1-2017 ΩΡΑ: 15:00
Αγώνας:         ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΟΜΒΡΟΣ  ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής:        ΚΟΝΤΟΣ
Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ- ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ
15η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο   21-1-2017 ΩΡΑ: 15:00
Αγώνας:         ΚΗΦΙΣΟΣ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ
Διαιτητής:         ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
Βοηθοί:         ΚΟΛΟΒΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Αγώνας:         ΓΛΥΦΑ-ΜΑΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:           ΚΟΝΤΟΣ
Βοηθοί:         ΑΥΓΕΡΗΣ -ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:         ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ  ΓΗΠ ΜΕΞΙΑΤΩΝ
Διαιτητής:           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Βοηθοί:         ΡΟΥΣΚΑΣ -ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

15η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδα
 Κυριακή   22-1-2017 ΩΡΑ: 15:00
Αγώνας:         ΡΕΓΓΙΝΙ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ                ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής:              ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ- ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ
Αγώνας:         ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ- ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:              ΜΠΛΟΥΝΑΣ
Βοηθοί:         ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ-ΚΑΝΖΑΡΗΣ Φ
Αγώνας:         ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ –ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής:   ΣΩΣΩΝΗΣ
Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ- ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Αγώνας:         ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
Διαιτητής:     ΖΙΩΓΑΣ
Βοηθοί:      ΔΟΣΚΟΡΗΣ -ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ
Αγώνας:         ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ
Διαιτητής:     ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί:         ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ -ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ
Αγώνας:         ΗΡΑΚΛΕΙΑ –ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής:              ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΦΡΑΝΤΖΗ
Αγώνας:         ΔΙΒΡΗ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ    ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτητής         ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί:         ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ ΧΡ -ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ
Αγώνας:         ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  ΓΗΠ ΕΠΣΦ  ΩΡΑ 12.00
Διαιτητής:          ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:         ΚΑΚΛΗ -ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας:         ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ  ΓΗΠ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Διαιτητής:    ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ -ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Αγώνας:         ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:               ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί:         ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ -ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Αγώνας:         ΦΡΑΝΤΖΗ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ  ΑΝΑΒΟΛΗ
Διαιτητής:              ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Βοηθοί:         ΑΥΓΕΡΗΣ - ΠΕΤΕΙΝΟΣ
Αγώνας:         ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ   ΓΗΠ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ ΑΝΑΒΟΛΗ
Διαιτητής:              ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:         ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ -ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Αγώνας:         ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ  ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής:              ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί:         ΡΟΥΣΚΑΣ -ΠΑΠΠΑ
Αγώνας:         ΘΥΕΛΛΑ  ΡΟΔΩΝΙΑΣ –ΤΣΟΥΚΑ 
Διαιτητής:              ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ
Βοηθοί:         ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ -ΔΟΔΟΓΛΟΥ
Share on Google Plus

About Lamia Times

0 σχόλια :

Δημοσίευση σχολίου

Πείτε μας τη γνώμη σας

Το LamiaTimes.gr φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών του.
Σχόλια υβριστικά και σχόλια ρατσιστικού περιεχόμενου θα διαγράφονται μόλις εντοπιστούν ή ζητηθεί από τον οποιονδήποτε θιγόμενο.

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *