Αποτελέσματα και βαθμολογίες Α΄ και Β΄ Φθιώτιδας 11&12/2/2017

Αποτελέσματα Α΄Φθιώτιδας 11/2/2017

 Καλαπόδι-Προοδευτική Λάρυμνας 4-1 Όμβρος Ομβριακής-Καμένα Βούρλα 2-2  Ολυμπιακός Λαμίας-Μαλεσίνα 0-0 Ευρυτανικός-Καλύβια 3-0  Δάφνη Λιβανατών-Στυλίδα 4-2  Νέο Κρίκελλο-Αταλάντη 2-4 
Aστέρας Σταυρού-Παμμωλιακός 4-0  Άρης Αγ. Κωνσταντίνου-Ηρακλής Ροδίτσας/Ακαδημία 1-2 Οπούντιος Μαρτίνου-Ένωση 2010 3-0 ά.α.  
Η βαθμολογία:
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 55 ΚΑΛΑΠΟΔΙ 45* ΑΤΑΛΑΝΤΗ 44 ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ 41 ΣΤΥΛΙΔΑ 40* ΟΛΥΜΠ. ΛΑΜΙΑΣ 40 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 31 ΠΡΟΟΔ. ΛΑΡΥΜΝΑΣ 29 ΗΡΑΚΛΗΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ 28 ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 27 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 25 ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 21 ΟΜΒΡΟΣ 19 Ν. ΚΡΙΚΕΛΛΟ 15 ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ 15 ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ 6 ΚΑΛΥΒΙΑ 5 ΕΝΩΣΗ 2010 –

Η επόμενη αγωνιστική (18/2, 15:30):
OMBΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ – ΚΑΛΑΠΟΔΙ ΠΡΟΟΔ. ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΟΛΥΜΠ. ΛΑΜΙΑΣ ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΚΑΛΥΒΙΑ – Ν. ΚΡΙΚΕΛΛΟ ΣΤΥΛΙΔΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΤΑΛΑΝΤΗ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΕΝΩΣΗ 2010 3-0 α.α.

Αποτελέσματα Β΄ Φθιώτιδας 11&12/2/2017
Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής στον 1ο όμιλο:
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ 2-0 ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΡΕΓΓΙΝΙ 0-4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ 2-1 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 2-3 ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 1-0 ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ 0-3 α.α.
Η βαθμολογία:
ΚΗΦΙΣΣΟΣ 41 ΑΣΤΕΡ. ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 39 ΡΕΓΓΙΝΙ 33 ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 30 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 28 ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ 26 ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 21 ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ 19 ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ 18 ΚΟΜΝΗΝΟΣ 16 ΣΚΑΡΦΕΙΑ 7 ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ –


Τα αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής στο 2ο όμιλο:
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΓΛΥΦΑ 5-1 ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ 4-0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΜΑΛΙΑΚΟΣ 5-0 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ . ΛΑΜΙΑΣ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ 1-1 ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ 1-1 ΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΔΙΒΡΗ 0-0 ΡΕΠΟ: ΚΕΡ. ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ
H βαθμολογία:
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ 40 ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ 37* ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 34 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 30 ΚΕΡ. ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ 29 ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 27* ΗΡΑΚΛΕΙΑ 22 ΓΛΥΦΑ 22 ΔΙΒΡΗ 21 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΛΑΜΙΑΣ 12 ΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 11 ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ 8 ΜΑΛΙΑΚΟΣ 6

Τα αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής στον 3ο όμιλο:
ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ 1-0 ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0-5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ 3-1 ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ – ΦΡΑΝΤΖΗ 1-3 ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΑΤΡΟΜ. ΑΜΟΥΡΙΟΥ 2-1 ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΣΟΥΚΑ 2-1 ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΚΚΑΡΑ 3-0 α.α.
Η βαθμολογία:
ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 49* ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 47* ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ 37 ΤΣΟΥΚΑ 30* ΑΤΡΟΜ. ΑΜΟΥΡΙΟΥ 28* ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 28* ΦΡΑΝΤΖΗ 28* ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ 27* ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ 24* ΚΑΛΑΜΑΚΙ 16 ΘΥΕΛ. ΡΟΔΩΝΙΑΣ 15 ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ 13 ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ 10 ΕΚΚΑΡΑ -4

https://edepsf.wordpress.com/

 
Share on Google Plus

About Lamia Times

0 σχόλια :

Δημοσίευση σχολίου

Πείτε μας τη γνώμη σας

Το LamiaTimes.gr φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών του.
Σχόλια υβριστικά και σχόλια ρατσιστικού περιεχόμενου θα διαγράφονται μόλις εντοπιστούν ή ζητηθεί από τον οποιονδήποτε θιγόμενο.

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *