Οι αγώνες Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας το Σαββατοκύριακο


34η  αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ.  Φθιώτιδας
Σάββατο   27-5-2017 ΩΡΑ: 17.00
Αγώνας:       ΚΑΛΥΒΙΑ –ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ    ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:   ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
 Αγώνας:        ΜΑΛΕΣΙΝΑ –ΚΑΛΑΠΟΔΙ  ΓΗΠ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής:   ΣΩΣΩΝΗΣ
Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ-ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Αγώνας:       ΣΤΥΛΙΔΑ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
Διαιτητής:   ΤΣΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ-ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ Χ.
Αγώνας:        ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής:   ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ Ε.
Βοηθοί: ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ
Αγώνας:        ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ.-ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ
Αγώνας:      ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΟΜΒΡΟΣ  ΓΗΠ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ
Διαιτητής:   ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΣΚΟΥΡΑΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:       ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ
Διαιτητής:   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ-ΚΟΝΤΟΣ
Αγώνας:        ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ –ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτητής: ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ

Αγώνας κατάταξης Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή    28-5-2017 ΩΡΑ: 17:00
Αγώνας:        ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ      
Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ.-ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ

Πρωτάθλημα JUNIOR  Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο   27-5-2017 
Αγώνας:     ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΜΩΛΟΥ-ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ  ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ  ΩΡΑ: 10.00  
Διαιτητής:                ΑΔΑΜ
Βοηθοί:    ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:        ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Β –ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ ΩΡΑ 11.00
Διαιτητής:                       ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ
Βοηθοί:       ΚΑΛΤΣΗΣ
Αγώνας:      ΦΡΑΝΤΖΗ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Α΄ΓΗΠ ΣΕΡΠΑΝΟΥ  ΩΡΑ 18.00
Διαιτητής:       ΜΠΛΕΤΣΑΣ
Βοηθοί:   ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Πρωτάθλημα ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ  Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο   27-5-2017 
Αγώνας:        ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Α΄-ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Α  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ ΩΡΑ: 11.00
Διαιτητής:         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ
Βοηθοί:     ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Αγώνας:       ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΜΩΛΟΥ- ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ  ΩΡΑ: 11.00 ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής:         ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Βοηθοί:     ΑΔΑΜ
Αγώνας:        ΦΡΑΝΤΖΗ- ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β’  ΓΗΠ ΣΕΡΠΑΝΟΥ  ΩΡΑ 19.00
Διαιτητής:        ΜΠΛΕΤΣΑΣ
Βοηθοί:     ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Πρωτάθλημα JUNIOR  Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή    28-5-2017 
Αγώνας:        ΑΚΑΔ ΜΩΛΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄  ΩΡΑ: 11.00  ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής:    ΑΔΑΜ
Βοηθοί:   ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:        ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΚΑΔ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ ΓΗΠ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ  ΩΡΑ 11.00
Διαιτητής:     ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ
Βοηθοί:   ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ-ΚΑΛΤΣΗΣ
Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ  Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Κυριακή    28-5-2017 ΩΡΑ 18.00
Αγώνας:        ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ-ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
Διαιτητής:                  ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:    ΣΚΟΥΡΑΣ -ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

https://edepsf.wordpress.com/ 
Share on Google Plus

About Lamia Times

0 σχόλια :

Δημοσίευση σχολίου

Πείτε μας τη γνώμη σας

Το LamiaTimes.gr φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών του.
Σχόλια υβριστικά και σχόλια ρατσιστικού περιεχόμενου θα διαγράφονται μόλις εντοπιστούν ή ζητηθεί από τον οποιονδήποτε θιγόμενο.

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *