Ticker

6/recent/ticker-posts

Header Ads Widget

Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Σάββατο 17- Κυριακή 18-11-2018

Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 17-11-2018 ΩΡΑ: 15.00
Α΄ κατηγορία 8η αγωνιστική
Αγώνας:          ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ –ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
Διαιτητής:       ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί:      ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ -ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας:          ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008- ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ
Διαιτητής:       ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί:          ΚΟΜΗΤΗΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ
Αγώνας:          ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ  ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
Διαιτητής:        ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α-ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας:          ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ
Διαιτητής:      ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:         ΓΡΕΣΣΟΣ –ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α
Αγώνας:          ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:         ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:          ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΖΙΩΓΑΣ
Αγώνας:                ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΚΗΦΙΣΣΟΣ
Διαιτητής:       ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ- ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:                ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτητής:          ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:       ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ - ΚΟΛΟΒΟΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας - Σάββατο 17-11-2018
7η αγωνιστική
Αγώνας:          ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ –ΔΙΒΡΗ    ΓΗΠ ΡΑΧΕΩΝ
Διαιτητής:     ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Βοηθοί:     ΜΠΡΕΚΗΣ -ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Αγώνας:     ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής:    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί:          ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ -ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 18-11-2018 ΩΡΑ: 15.00
7η αγωνιστική
Αγώνας:               ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής:      ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:       ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:           ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ
Διαιτητής:     ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:          ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ- ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α
Αγώνας:              ΡΕΓΓΙΝΙ- ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ      ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής:           ΓΡΕΣΣΟΣ
Βοηθοί:         ΑΔΑΜ- ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας:              ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ
Διαιτητής:           ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί:         ΖΙΩΓΑΣ -ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Αγώνας:              ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ - ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
Διαιτητής:           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ-ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Αγώνας:              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
Διαιτητής:           ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί:      ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ -ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Αγώνας:           ΤΣΟΥΚΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ     ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής:           ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί:          ΚΑΛΥΒΑΣ-ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας:              ΟΜΒΡΟΣ-ΔΟΞΑ-ΖΗΛΕΥΤΟΥ
Διαιτητής:            ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ
Αγώνας:               ΓΑΡΔΙΚΙ-ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:           ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί:         ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ  ΙΩΑΝ
Αγώνας:               ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ-ΓΛΥΦΑ
Διαιτητής:           ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ
Αγώνας:              ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΦΡΑΝΤΖΗ
Διαιτητής:           ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ -ΜΠΛΕΤΣΑΣ

Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-16 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 17-11-2018 ΩΡΑ: 10.30
 

Αγώνας:            ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΣΤΥΛΙΣ   ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτητής:           ΜΠΡΕΚΗΣ
Αγώνας:               ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:           ΤΣΟΚΑΝΟΣ


Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή  18-11-2018 ΩΡΑ: 10.30
 

Αγώνας:      ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:     ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Αγώνας:      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΜΩΛΟΥ –ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής:     ΦΑΡΜΑΚΗΣ

                 

Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια