Header Ads

Το Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας το Σαββατοκύριακο


Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 16-02-2019 ΩΡΑ: 15.30
Α΄ κατηγορία 19η αγωνιστική
Αγώνας:          ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
Διαιτητής:       ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί:      ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ- ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ
Αγώνας:           ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ –ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής:       ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:          ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:          ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ
Διαιτητής:       ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:         ΚΑΛΥΒΑΣ-ΔΟΣΚΟΡΗΣ
Αγώνας:           ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
Διαιτητής:        ΣΤΑΥΡΟΥ
Βοηθοί:         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ - ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας:          ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Διαιτητής:         ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:          ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ-ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Αγώνας:          ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΣΟΣ
Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ -ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας:          ΚΑΛΥΒΙΑ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτητής:       ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ -ΧΑΝΗΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας - Σάββατο 16-02-2019
16η αγωνιστική  ΩΡΑ: 15.30
Αγώνας:          ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
Διαιτητής:           ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Βοηθοί:       ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ- ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:           ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτητής:       ΣΚΟΥΡΑΣ
Βοηθοί:          ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας:          ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ -ΔΙΒΡΗ
Διαιτητής:       ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:         ΣΤΑΜΑΤΗΣ -ΣΤΑΣΙΝΟΣ




Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 17-02-2019 ΩΡΑ: 15.30
16η αγωνιστική
Αγώνας:              ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ- ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ
Διαιτητής:           ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:      ΖΑΦΕΙΡΗΣ - ΣΚΟΥΡΑΣ
Αγώνας:           ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ -ΚΑΛΑΠΟΔΙ
Διαιτητής:           ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί:          ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας:              ΣΚΑΡΦΕΙΑ -ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:               ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής:           ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί:         ΚΟΛΟΒΟΣ-ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Αγώνας:               ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ –ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ   ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Διαιτητής:           ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί:         ΓΡΕΣΣΟΣ - ΜΠΡΕΚΗΣ
Αγώνας:              ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ -ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
Διαιτητής:           ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:      ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ
Αγώνας:           ΓΑΡΔΙΚΙ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:           ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:          ΒΛΑΧΟΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ
Αγώνας:              ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΤΣΟΥΚΑ
Διαιτητής:           ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:         ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ
Αγώνας:               ΦΡΑΝΤΖΗ-ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ
Διαιτητής:           ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Βοηθοί:         ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ -ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ
Αγώνας:               ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ  ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής:             ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ -ΣΚΑΡΛΑΣ










Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-16 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 16-02-2019 ΩΡΑ: 10.30
 

Αγώνας:               ΣΤΥΛΙΣ- ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   ΓΗΠ ΣΤΥΛΙΔΑΣ
Διαιτητής:           ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ
Αγώνας:               ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ –ΦΡΑΝΤΖΗ   ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής:           ΤΣΙΑΒΟΣ
Αγώνας:               ΠΟΔ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ –ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ  ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
Διαιτητής:           ΦΑΡΜΑΚΗΣ



Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή  17-02-2019 ΩΡΑ: 10.30
 

Αγώνας:               ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Α΄  ΓΗΠ ΕΛΑΤΕΙΑΣ
Διαιτητής:           ΓΡΕΣΣΟΣ
Αγώνας:               ΠΟΔ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
Διαιτητής:           ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:               ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ- ΕΝΩΣΗ 2010  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:           ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ
Αγώνας:               ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ  ΓΗΠ ΝΕΟΥ ΚΡΙΚΕΛΛΟΥ
Διαιτητής:           ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Αγώνας:               ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ- ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
Διαιτητής:           ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Αγώνας:               ΔΙΟΝΥΣΟΣ- ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ   ΓΗΠ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
Διαιτητής:           ΚΟΛΟΒΟΣ
                 

Δεν υπάρχουν σχόλια

Πείτε μας τη γνώμη σας

Το LamiaTimes.gr φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών του.
Σχόλια υβριστικά και σχόλια ρατσιστικού περιεχόμενου θα διαγράφονται μόλις εντοπιστούν ή ζητηθεί από τον οποιονδήποτε θιγόμενο.

Από το Blogger.