Ticker

6/recent/ticker-posts

Header Ads Widget

Οι αγώνες και οι διαιτητές των Πρωταθλημάτων Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας (30-31/3)

Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 30-03-2019 ΩΡΑ: 15.30
Α΄ κατηγορία 24η αγωνιστική
Αγώνας:              ΚΑΛΥΒΙΑ –ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ    ΓΗΠ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτητής:       ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:      ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Αγώνας:             ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:          ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ
Αγώνας:               ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΚΗΦΙΣΟΣ
Διαιτητής:       ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί:         ΣΤΑΜΑΤΗΣ -ΚΑΚΛΗ
Αγώνας:           ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
Διαιτητής:       ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:              ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Διαιτητής:         ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:          ΚΑΛΥΒΑΣ-ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ
Αγώνας:                   ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008-ΑΤΑΛΑΝΤΗ
Διαιτητής:        ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας:               ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ- ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής:       ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας - Σάββατο 30-03-2019
20η αγωνιστική
Αγώνας:           ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ
Διαιτητής:       ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Βοηθοί:      ΣΤΑΣΙΝΟΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ
Αγώνας:           ΦΡΑΝΤΖΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ   ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ
Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:          ΚΟΜΗΤΗΣ-ΜΠΡΕΚΗΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 31-03-2019 ΩΡΑ: 17.00
20η αγωνιστική
Αγώνας:                 ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΡΕΓΓΙΝΙ
Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:      ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας:               ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ    ΓΗΠ  ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:       ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:         ΚΟΛΟΒΟΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ
Αγώνας:                      ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ
Διαιτητής:       ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ
Βοηθοί:         ΖΙΩΓΑΣ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:             ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ- ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής:        ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Βοηθοί:         ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ
Αγώνας:           ΤΣΟΥΚΑ-ΟΜΒΡΟΣ    ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ-ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ
Αγώνας:                ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ –ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
Διαιτητής:       ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί:      ΚΑΚΛΗ-ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Αγώνας:           ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ- ΓΑΡΔΙΚΙ
Διαιτητής:       ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Βοηθοί:          ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ
Αγώνας:          ΔΟΞΑ   ΖΗΛΕΥΤΟΥ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ
Διαιτητής:       ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Αγώνας:                ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ
Διαιτητής:        ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:                     ΓΛΥΦΑ –ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής:       ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί:         ΧΑΝΗΣ-ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας:               ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:       ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ


Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή  31-03-2019 ΩΡΑ: 10.30
 


Αγώνας:              ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ  -  ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ    ΓΗΠ ΕΛΑΤΕΙΑΣ
Διαιτητής:           ΚΟΛΟΒΟΣ
Αγώνας:               ΔΙΟΝΥΣΟΣ  -  ΝΙΚΗ  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  ΓΗΠ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
Διαιτητής:           ΓΡΕΣΣΟΣ
Αγώνας:               ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΟΚΡΙΔΑΣ  -  ΑΝ/ΣΗ  ΔΥΤ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΓΗΠ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
Διαιτητής:           ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:              ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ  Β!  -  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ   ( ΩΡΑ  10.00)   ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής:                  ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια