Οι αγώνες Α΄& Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας το Σαββατοκύριακο



18η αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ.  Φθιώτιδας
 Σάββατο   4-2-2017 ΩΡΑ: 15:30
Αγώνας:         ΜΑΛΕΣΙΝΑ –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
Διαιτητής:       ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ –ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ
Αγώνας:         ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ -ΚΑΛΑΠΟΔΙ
Διαιτητής:       ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί:         ΠΙΛΑΤΟΣ -ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Αγώνας:         ΚΑΛΥΒΙΑ- ΟΜΒΡΟΣ   ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:       ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί:         ΚΑΛΥΒΑΣ -ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ
Αγώνας:         ΣΤΥΛΙΔΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής:       ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ - ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ
Αγώνας:         ΑΤΑΛΑΝΤΗ -ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
Διαιτητής:       ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ- ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Αγώνας:         ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ –ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
Διαιτητής:       ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:         ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ- ΚΟΜΗΤΗΣ
Αγώνας:         ΗΡΑΚΛΗΣΡΟΔΙΤΣΑΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ  ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ - ΚΑΚΛΗ
Αγώνας:         ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ –ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Διαιτητής:       ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:         ΖΙΩΓΑΣ - ΑΥΓΕΡΗΣ

17η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο   4-2-2017 ΩΡΑ: 15:30
Αγώνας:         ΚΗΦΙΣΟΣ-ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ
Διαιτητής:       ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
Βοηθοί:         ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ ΧΡ -ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:         ΓΛΥΦΑ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:       ΣΩΣΩΝΗΣ
Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ -ΡΟΥΣΚΑΣ
Αγώνας:         ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής:       ΚΟΝΤΟΣ
Βοηθοί:         ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ-ΠΑΠΠΑ
Αγώνας:         ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ-ΜΑΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:       ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ
Βοηθοί:         ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ - ΔΟΔΟΓΛΟΥ
Αγώνας:         ΦΡΑΝΤΖΗ –ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτητής:       ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί:         ΚΟΛΟΒΟΣ -ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:         ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
Διαιτητής:       ΣΤΑΘΑΡΑΣ
Βοηθοί:         ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ -ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ
Αγώνας:         ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ- ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ  ΓΗΠ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Διαιτητής:       ΜΠΛΟΥΝΑΣ
Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας:         ΔΙΒΡΗ – ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ    ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτητής:       ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΦΡΑΝΤΖΗ

17η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
 Κυριακή   5-2-2017 ΩΡΑ: 15:30
Αγώνας:         ΡΕΓΓΙΝΙ –ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ  ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής:       ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ -ΡΟΥΣΚΑΣ
Αγώνας:         ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ-  ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
Διαιτητής:       ΣΤΑΘΑΡΑΣ
Βοηθοί:         ΠΕΤΕΙΝΟΣ -ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Αγώνας:         ΣΚΑΡΦΕΙΑ -ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΔΟΔΟΓΛΟΥ
Αγώνας:         ΚΟΜΝΗΝΟΣ –ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92
Διαιτητής:       ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ
Αγώνας:         ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ    ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
 Κυριακή   5-2-2017 ΩΡΑ: 12:00
Αγώνας:         ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ   ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής:       ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ -ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ
Αγώνας:         ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ –ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής:       ΚΟΝΤΟΣ
Βοηθοί:         ΚΟΛΟΒΟΣ -ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:         ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ -ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
Διαιτητής:       ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ Ε
Βοηθοί:         ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ Χ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
 Κυριακή   5-2-2017 ΩΡΑ: 11:30
Αγώνας:         ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ  ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Διαιτητής:                        ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί:         ΑΥΓΕΡΗΣ -ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ
Παιδικό  Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
 Κυριακή   5-2-2017 ΩΡΑ: 10:00
Αγώνας:        ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ Α΄- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
https://edepsf.wordpress.com/
Share on Google Plus

About Lamia Times

0 σχόλια :

Δημοσίευση σχολίου

Πείτε μας τη γνώμη σας

Το LamiaTimes.gr φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών του.
Σχόλια υβριστικά και σχόλια ρατσιστικού περιεχόμενου θα διαγράφονται μόλις εντοπιστούν ή ζητηθεί από τον οποιονδήποτε θιγόμενο.

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *