Οι αγώνες Α΄ & Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

24η αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ.  Φθιώτιδας
 Σάββατο   18-3-2017 ΩΡΑ: 16.00

Αγώνας:        ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτητής:               ΣΤΑΥΡΟΥ
Βοηθοί:             ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΖΙΩΓΑΣ
Αγώνας:        ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ -ΚΑΛΑΠΟΔΙ
Διαιτητής:           ΚΟΥΔΑΣ   
Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ -ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας:     ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ –ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Διαιτητής:        ΤΖΟΒΑΡΑΣ   
Βοηθοί:     ΒΕΝΕΤΗΣ -ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Αγώνας:     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ  ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής:        ΜΠΛΟΥΝΑΣ   
Βοηθοί:     ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ -ΚΑΛΥΒΑΣ
Αγώνας:     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΗΡΑΚΛΉΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ /ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Διαιτητής:        ΣΩΣΩΝΗΣ   
Βοηθοί:     ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ
Αγώνας:     ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ   
Βοηθοί:   ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ-ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ
Αγώνας:     ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 - ΑΤΑΛΑΝΤΗ
Διαιτητής:        ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ   
Βοηθοί:   ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ- ΡΟΥΣΚΑΣ
Αγώνας:     ΚΑΛΥΒΙΑ –ΣΤΥΛΙΔΑ   ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:        ΞΑΡΧΑΣ   
Βοηθοί:    ΚΟΝΤΟΣ -ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Πρωτάθλημα ΝΕΩΝ Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο   18-3-2017 ΩΡΑ: 10.30

Αγώνας:     ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΦΡΑΝΤΖΗ  ΓΗΠ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ
Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ   
Βοηθοί:      ΚΟΛΟΒΟΣ-ΡΟΥΣΚΑΣ
Αγώνας:     ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:        ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ Ε   
Βοηθοί:     ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ-ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ

22η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο   18-3-2017 ΩΡΑ: 16:00

Αγώνας:     ΚΗΦΙΣΟΣ-ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής:        ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   
Βοηθοί:     ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:     ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ –ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής:        ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   
Βοηθοί:     ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ -ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας:     ΓΛΥΦΑ- ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:     ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ       
Βοηθοί:    ΚΟΛΟΒΟΣ -ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:     ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ –ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής:           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ       
Βοηθοί:      ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ -ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Κυριακή 19-3-2017 ΩΡΑ: 10:30
Αγώνας:     ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Α΄-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:        ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ   

22η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Κυριακή  19-3-2017 ΩΡΑ: 16:00
Αγώνας:    ΚΟΜΝΗΝΟΣ –ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ
Διαιτητής:        ΚΟΝΤΟΣ   
Βοηθοί:     ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ-ΔΟΣΚΟΡΗΣ
Αγώνας:    ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ -ΡΕΓΓΙΝΙ
Διαιτητής:     ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   
Βοηθοί:   ΒΕΝΕΤΗΣ-ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ
Αγώνας:    ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92
Διαιτητής:       ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ       
Βοηθοί:    ΣΤΑΥΡΟΥ -ΖΙΩΓΑΣ
Αγώνας:    ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ- ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:        ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ   
Βοηθοί:    ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ-ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας:     ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ-ΔΙΒΡΗ  ΓΗΠ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής:        ΚΟΥΔΑΣ   
Βοηθοί:     ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ
Αγώνας:     ΗΡΑΚΛΕΙΑ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ
Διαιτητής:        ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ   
Βοηθοί:     ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ- ΦΡΑΝΤΖΗ
Αγώνας:    ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΜΑΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:        ΧΑΝΗΣ   
Βοηθοί:    ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ –ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ
Αγώνας:     ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ  ΩΡΑ 13.00   ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ   
Βοηθοί:     ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ -ΡΟΥΣΚΑΣ
Αγώνας:     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:        ΣΤΑΘΑΡΑΣ   
Βοηθοί:    ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ - ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ  ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής:        ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ   
Βοηθοί:    ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ
Αγώνας:    ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ  ΓΗΠ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ
Διαιτητής:        ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ   
Βοηθοί:     ΣΚΑΡΛΑΣ- ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:     ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ –ΤΣΟΥΚΑ    ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Διαιτητής:        ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ   
Βοηθοί:    ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΚΟΛΟΒΟΣ
Αγώνας:     ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ 
Διαιτητής:        ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ Ε   
Βοηθοί:      ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ Χ- ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Share on Google Plus

About Lamia Times

0 σχόλια :

Δημοσίευση σχολίου

Πείτε μας τη γνώμη σας

Το LamiaTimes.gr φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών του.
Σχόλια υβριστικά και σχόλια ρατσιστικού περιεχόμενου θα διαγράφονται μόλις εντοπιστούν ή ζητηθεί από τον οποιονδήποτε θιγόμενο.

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *