Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής 21 & 22/10/2017

1ος όμιλος
Καβάλα-ΑΕ Διδυμότειχου 1-0
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Ορφέας Ξάνθης 1-0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Ελπίς Σκουτάρεως 1-2
Νέστος Χρυσούπολης-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 0-0
Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Προσκυνητών 4-0
Άρης Αβάτου-Αετός Ορφανού 1-0

2ος όμιλος – 5η αγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΕ Καρίτσας 3-0
Πιερικός-Ηρακλής 0-1
Αγροτικός Αστέρας-Εδεσσαϊκός 4-3
Νάουσα-Κιλκισιακός 1-0
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΠΕ Λαγκαδά 1-1
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Φίλιππος Αλεξάνδρειας 2-0
Μακεδονικός-ΑΟ Καρδίας 1-0
Ρεπό: Καμπανιακός

3ος όμιλος – 5η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων-Μακεδονικός Φούφα 0-1
ΑΕ Λευκίμμης-Πανλευκάδιος 1-0
Δόξα Κρανούλας-Καστοριά 1-0
Θεσπρωτός-Εθνικός Φιλιππιάδας 2-2
Ερμής Αμυνταίου-Σκουφάς Κομποτίου 0-0
Τηλυκράτης Λευκάδας-Αστέρας Παραποτάμου 2-0
Ρεπό: Νέος Αμφίλοχος

4ος όμιλος – 5η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου-Νίκη Βόλου 0-3 ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ (λόγω απουσίας γιατρού πήρε τη νίκη στα χαρτιά η Νίκη Βόλου)
Αστέρας Ιτέας-ΓΣ Αλμυρού 3-1
Αμβρυσσέας Δίστομου-Αχιλλέας Φαρσάλων 2-0
Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟ Σελλανών 2-1
ΝΠΣ Βόλος-Θήβα 2-1
Διγενής Νεοχωρίου-ΑΠΟΚ Βελούχι 1-0
Ρεπό: Ρήγας Φεραίου

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΝΠΣ ΒΟΛΟΣ 15
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ 10
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 10
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 10
ΑΛΜΥΡΟΣ 9
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 6
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ 6
ΘΗΒΑ 5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ 4
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 3
ΒΕΛΟΥΧΙ 3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 3
ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ 2
Το πρόγραμμα της 6ης αγωνιστικής:
Διγενής Νεοχωρίου – Οπούντιος Μαρτίνου
Νίκη Βόλου – ΝΠΣ Βόλος
ΑΠΟΚ Βελούχι – Αστέρας Ιτέας
Θήβα – Αμβρυσσέας Διστόμου
ΓΣ Αλμυρός – Ρήγας Φεραίος
Αχιλλέας Φαρσάλων – Ολυμπιακός Βόλου
Ρεπό: ΑΟ Σελλάνων
5ος όμιλος
Αστέρας Αμαλιάδας-Τσικλητήρας Πύλου 2-1
Διαγόρας Βραχνέικων-Λεωνίδιο 4-0
ΠΑΟ Βάρδας-Ζάκυνθος 1-0
Παλληξουριακός-Πανηλειακός 0-4
Παναρκαδικός-Αχαϊκή 2-0
Αστέρας Βλαχιώτη-Καλαμάτα 0-0
6ος όμιλος
Πέλοπας Κιάτου-Προοδευτική 0-2
ΑΟ Λουτράκι-ΑΟ Ζευγολατιού 1-0
Εθνικός-Ασπρόπυργος 4-0
Ιωνικός-Ιάλυσος 1-1
Διαγόρας-Κερατσίνι 2-0
Ρεπό: Ρόδος
7ος όμιλος
Παναργειακός-Αήττητος Σπάτων 0-0
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής-Ένωση Ερμιονίδας 1-0
Χαλκίδα-Ερμής Κιβερίου 3-0
Πανθηραϊκός-Ταμυναϊκός 2-0
Θύελλα Ραφήνας-Αιολικός 1-0
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας
8ος όμιλος
Ερμής Ζωνιανών-Ηρόδοτος 2-5
Ηλυσιακός-Αιγάλεω 3-0 Τ
Ατσαλένιος-ΑΕ Μυλοποτάμου 2-0
ΟΦ Ιεράπετρας-Φωστήρας 0-0 Τ
Άγιος Ιερόθεος-ΑΟ Παλαιόχωρας 1-3
Ρεπό: Κηφισιά

https://edepsf.wordpress.com/


 
Share on Google Plus

About Lamia Times

0 σχόλια :

Δημοσίευση σχολίου

Πείτε μας τη γνώμη σας

Το LamiaTimes.gr φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών του.
Σχόλια υβριστικά και σχόλια ρατσιστικού περιεχόμενου θα διαγράφονται μόλις εντοπιστούν ή ζητηθεί από τον οποιονδήποτε θιγόμενο.

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *