Ticker

6/recent/ticker-posts

Header Ads Widget

Αγώνες και διαιτητές το Σαββατοκύριακο στη Φθιώτιδα (10-11/11/18)

Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 10-11-2018 ΩΡΑ: 15.00
Α΄ κατηγορία 7η αγωνιστική
Αγώνας:          ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ –ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:      ΖΙΩΓΑΣ- ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:         ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ -ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:       ΣΚΟΥΡΑΣ
Βοηθοί:          ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ - ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:          ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ –ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
Διαιτητής:        ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ -ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας:          ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ  ΓΗΠ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
Διαιτητής:       ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ-ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Αγώνας:          ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ
Διαιτητής:         ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί:          ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ-ΚΟΜΗΤΗΣ
Αγώνας:         ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ- ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ
Αγώνας:       ΚΗΦΙΣΣΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτητής:    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί:       ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ –ΚΑΚΛΗ ΙΦΙΓ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας - Σάββατο 10-11-2018
6η αγωνιστική
Αγώνας:          ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτητής:       ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Βοηθοί:     ΓΡΕΣΣΟΣ - ΚΟΛΟΒΟΣ
Αγώνας:      ΓΛΥΦΑ-ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ
Διαιτητής:   ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:          ΧΑΝΗΣ - ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ
Αγώνας:    ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ -ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
Διαιτητής:  ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί:          ΜΠΡΕΚΗΣ-ΒΛΑΧΟΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 11-11-2018 ΩΡΑ: 15.00
6η αγωνιστική
Αγώνας:      ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ –ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής:    ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:       ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:           ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ                      ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:          ΣΚΑΡΛΑΣ -ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ
Αγώνας:              ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ -ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:           ΖΙΩΓΑΣ
Βοηθοί:         ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ -ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Αγώνας:               ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΡΕΓΓΙΝΙ
Διαιτητής:           ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Βοηθοί:         ΑΔΑΜ -ΓΡΕΣΣΟΣ
Αγώνας:               ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ-ΤΣΟΥΚΑ              ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Διαιτητής:             ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί:          ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α
Αγώνας:              ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ
Διαιτητής:           ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:      ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΣΚΟΥΡΑΣ
Αγώνας:           ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
Διαιτητής:           ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί:          ΚΑΚΛΗ ΙΦΙΓ- ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ
Αγώνας:              ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ- ΟΜΒΡΟΣ  ΓΗΠ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ
Διαιτητής:            ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ - ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Αγώνας:               ΦΡΑΝΤΖΗ-ΔΙΒΡΗ
Διαιτητής:           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Βοηθοί:         ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ
Αγώνας:              ΜΑΛΙΑΚΟΣ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ
Διαιτητής:            ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜ
Βοηθοί:         ΜΠΡΕΚΗΣ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας:              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ    ΓΗΠ ΓΑΛΑΝΕΙΚΩΝ
Διαιτητής:           ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ

Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-16 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 10-11-2018 ΩΡΑ: 10.30
 

Αγώνας:      ΦΡΑΝΤΖΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής:           ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Αγώνας:               ΠΟΔ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ-ΣΤΥΛΙΣ      ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
Διαιτητής:           ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:     ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ –ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Διαιτητής:           ΚΟΛΟΒΟΣ

Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή  11-11-2018 ΩΡΑ: 10.30
 

Αγώνας:     ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ    ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:     ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:       ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΔΙΟΝΥΣΟΣ
Διαιτητής:     ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Αγώνας:      ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ     ΓΗΠ ΓΑΛΑΝΕΙΚΩΝ
Διαιτητής:   ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Αγώνας:    ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΑΜΙΑΣ Α΄  ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτητής:    ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Αγώνας:              ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ-ΦΡΑΝΤΖΗ     ΓΗΠ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ    ΩΡΑ:  09.45
Διαιτητής:           ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

                 
Επιτροπή Διαιτησίας/ΕΠΣΦ

Δελτίο τύπου     Λαμία 9/11/2018
Θέμα:  Αντικαταστάσεις Διαιτητών και βοηθών διαιτητών στη Φθιώτιδα

Μετά την σημερινή (9/11/2018)  ανακοίνωση της  ΕΠΟ για την μετάθεση του αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ του 4ου ομίλου της  Γ΄ Εθνικής,  από Κυριακή 11/11/2018 σε Σάββατο 10/11/2018,  με διαιτητές από την ΕΠΣ Φθιώτιδας (Λαθύρης –Καλύβας-  Δόσκορης) οι οποίοι είχαν οριστεί το Σάββατο 10/11/2018 στο τοπικό πρωτάθλημα της ΕΠΣΦ,  η Επιτροπή Διαιτησίας /ΕΠΣΦ προχώρησε στις παρακάτω αντικαταστάσεις διαιτητών και βοηθών διαιτητών σε Α΄ και Β΄ κατηγορία Φθιώτιδας :
1.    Στον αγώνα Α΄ κατηγορίας ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  αντικαταστάθηκε ο Διαιτητής ΛΑΘΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓ από τον ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ
2.    Στον αγώνα Α΄ κατηγορίας  ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ -ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ  αντικαταστάθηκε ο Βοηθός Διαιτητής  ΔΟΣΚΟΡΗΣ  από τον  ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗ ΚΩΝΣ
3.    Στον αγώνα Α΄ κατηγορίας ΚΑΛΥΒΙΑ - ΑΤΑΛΑΝΤΗ  αντικαταστάθηκε ο Βοηθός Διαιτητής ΚΑΛΥΒΑΣ ΒΑΣ  από τον ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗ ΑΒΡΑΑΜ
4.    Στον αγώνα Β΄ κατηγορίας  ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ -ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ αντικαταστάθηκε ο Βοηθός Διαιτητής ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣ από τον ΜΠΡΕΚΗ Ν

Για την ΕΔ/ΕΠΣΦ
Ο Πρόεδρος
Σπύρος Πουγκακιώτης

Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια