Page Nav

HIDE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Breaking News:

latest

Οι αγώνες και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας  Σάββατο 14-12-2019 ΩΡΑ: 15.00 10η αγωνιστική Αγώνας:           ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ- Κ...


Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 14-12-2019 ΩΡΑ: 15.00
10η αγωνιστική

Αγώνας:          ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ- ΚΑΛΥΒΙΑ ΓΗΠ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ
Διαιτητής:       ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:      ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ
Αγώνας:         ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
Διαιτητής:       ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί:          ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ- ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας:   ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ –ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής:       ΦΡΑΝΤΖΗ
Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:           ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ- ΜΑΛΕΣΙΝΑ
Διαιτητής:   ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΧΑΝΗΣ
Αγώνας:   ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ -ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:         ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:          ΚΑΛΥΒΑΣ-ΔΟΣΚΟΡΗΣ
                                              
                           Κυριακή  15-12-2019 ΩΡΑ: 15.00
Αγώνας:    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΤΥΛΙΔΑ   ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής:        ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΑΥΓΕΡΗΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας - Σάββατο 14-12-2019
10η αγωνιστική

Αγώνας:   ΚΗΦΙΣΣΟΣ –ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92         
Διαιτητής:       ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ
Βοηθοί:      ΑΔΑΜ-ΚΑΚΛΗ
Αγώνας:           ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ-  ΓΛΥΦΑ
Διαιτητής:       ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί:          ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ -ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ
Αγώνας:     ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΔΙΒΡΗ
Διαιτητής:       ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ
Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 15-12-2019 ΩΡΑ: 15.00
10η αγωνιστική
Αγώνας:   ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ- ΣΚΑΡΦΕΙΑ   ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής:           ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ
Βοηθοί:      ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:        ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ -ΚΑΛΑΠΟΔΙ
Διαιτητής:           ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί:         ΑΔΑΜ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ
Αγώνας:    ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:           ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣΚ - ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ
Αγώνας:   ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
Διαιτητής:           ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΑΚΛΗ
Αγώνας:               ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΡΕΓΓΙΝΙ
Διαιτητής:           ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας:   ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ-ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ
Διαιτητής:           ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί:      ΜΑΚΚΑΣ-ΚΕΠΠΑ
Αγώνας:           ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ
Διαιτητής:           ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:          ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΜΠΡΕΚΗΣ
Αγώνας:              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΤΣΟΥΚΑ
Διαιτητής:           ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ
Αγώνας:   ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ- ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ
Διαιτητής:           ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ- ΔΟΣΚΟΡΗΣ
Αγώνας:    ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ –ΑΤΡΟΜ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ
Διαιτητής:           ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΟΙΖΟΣ
Βοηθοί:         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
Αγώνας:              ΗΡΑΚΛΕΙΑ- ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:           ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:   ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ- ΟΜΒΡΟΣ
Διαιτητής:           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ
Βοηθοί:         ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ-ΚΟΡΔΗ

Πρωτάθλημα Υποδομών  Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 15-12-2019 ΩΡΑ: 10.00

Αγώνας:  ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Κ10-Κ12 ΓΗΠ ΑΣΤΕΡΑ ΩΡΑ 10.00
Διαιτητής:           ΝΑΘΑΝΑΗΛ
Αγώνας:   ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΦΡΑΝΤΖΗ Κ10-Κ12-Γ΄ΚΑΤ ΓΗΠ ΤΡΑΓΑΝΑΣ  ΩΡΑ 10.30
Διαιτητής:           ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:   ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ-ΑΠΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗ Κ14    ΓΗΠ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΩΡΑ 10.00
Διαιτητής:           ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:   ΚΑΛΥΒΙΑ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κ10-Κ12  ΓΗΠ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΩΡΑ 11.00
Διαιτητής:           ΜΑΚΚΑΣ
Αγώνας:   ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ-ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ  Κ10-Κ12 ΓΗΠ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ  ΩΡΑ 10.30
Διαιτητής:           ΔΡΟΣΙΝΗΣ
Αγώνας:   ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ-ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ Κ14 ΓΗΠ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΩΡΑ 11.30
Διαιτητής:           ΔΡΟΣΙΝΗΣ



Δεν υπάρχουν σχόλια

Πείτε μας τη γνώμη σας

Το LamiaTimes.gr φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών του.
Σχόλια υβριστικά και σχόλια ρατσιστικού περιεχόμενου θα διαγράφονται μόλις εντοπιστούν ή ζητηθεί από τον οποιονδήποτε θιγόμενο.