Ticker

6/recent/ticker-posts

Header Ads Widget

Οι αγώνες και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα


Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 14-12-2019 ΩΡΑ: 15.00
10η αγωνιστική

Αγώνας:          ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ- ΚΑΛΥΒΙΑ ΓΗΠ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ
Διαιτητής:       ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:      ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ
Αγώνας:         ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
Διαιτητής:       ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί:          ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ- ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας:   ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ –ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής:       ΦΡΑΝΤΖΗ
Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:           ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ- ΜΑΛΕΣΙΝΑ
Διαιτητής:   ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΧΑΝΗΣ
Αγώνας:   ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ -ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:         ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:          ΚΑΛΥΒΑΣ-ΔΟΣΚΟΡΗΣ
                                              
                           Κυριακή  15-12-2019 ΩΡΑ: 15.00
Αγώνας:    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΤΥΛΙΔΑ   ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής:        ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΑΥΓΕΡΗΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας - Σάββατο 14-12-2019
10η αγωνιστική

Αγώνας:   ΚΗΦΙΣΣΟΣ –ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92         
Διαιτητής:       ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ
Βοηθοί:      ΑΔΑΜ-ΚΑΚΛΗ
Αγώνας:           ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ-  ΓΛΥΦΑ
Διαιτητής:       ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί:          ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ -ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ
Αγώνας:     ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΔΙΒΡΗ
Διαιτητής:       ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ
Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 15-12-2019 ΩΡΑ: 15.00
10η αγωνιστική
Αγώνας:   ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ- ΣΚΑΡΦΕΙΑ   ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής:           ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ
Βοηθοί:      ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:        ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ -ΚΑΛΑΠΟΔΙ
Διαιτητής:           ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί:         ΑΔΑΜ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ
Αγώνας:    ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:           ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣΚ - ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ
Αγώνας:   ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
Διαιτητής:           ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΑΚΛΗ
Αγώνας:               ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΡΕΓΓΙΝΙ
Διαιτητής:           ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας:   ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ-ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ
Διαιτητής:           ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί:      ΜΑΚΚΑΣ-ΚΕΠΠΑ
Αγώνας:           ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ
Διαιτητής:           ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:          ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΜΠΡΕΚΗΣ
Αγώνας:              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΤΣΟΥΚΑ
Διαιτητής:           ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ
Αγώνας:   ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ- ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ
Διαιτητής:           ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ- ΔΟΣΚΟΡΗΣ
Αγώνας:    ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ –ΑΤΡΟΜ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ
Διαιτητής:           ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΟΙΖΟΣ
Βοηθοί:         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
Αγώνας:              ΗΡΑΚΛΕΙΑ- ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:           ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:   ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ- ΟΜΒΡΟΣ
Διαιτητής:           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ
Βοηθοί:         ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ-ΚΟΡΔΗ

Πρωτάθλημα Υποδομών  Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 15-12-2019 ΩΡΑ: 10.00

Αγώνας:  ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Κ10-Κ12 ΓΗΠ ΑΣΤΕΡΑ ΩΡΑ 10.00
Διαιτητής:           ΝΑΘΑΝΑΗΛ
Αγώνας:   ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΦΡΑΝΤΖΗ Κ10-Κ12-Γ΄ΚΑΤ ΓΗΠ ΤΡΑΓΑΝΑΣ  ΩΡΑ 10.30
Διαιτητής:           ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:   ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ-ΑΠΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗ Κ14    ΓΗΠ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΩΡΑ 10.00
Διαιτητής:           ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:   ΚΑΛΥΒΙΑ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κ10-Κ12  ΓΗΠ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΩΡΑ 11.00
Διαιτητής:           ΜΑΚΚΑΣ
Αγώνας:   ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ-ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ  Κ10-Κ12 ΓΗΠ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ  ΩΡΑ 10.30
Διαιτητής:           ΔΡΟΣΙΝΗΣ
Αγώνας:   ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ-ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ Κ14 ΓΗΠ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΩΡΑ 11.30
Διαιτητής:           ΔΡΟΣΙΝΗΣ



Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια