Page Nav

HIDE

Classic Header

{fbt_classic_header}
#

Breaking News:

latest

Οι αγώνες και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

Α΄ Φθιώτιδας – 14η αγωνιστική Σάββατο 25-1-2020 (15.00) ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ. -Κ...

Α΄ Φθιώτιδας – 14η αγωνιστική
Σάββατο 25-1-2020 (15.00)
ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ. -ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
ΣΤΥΛΙΔΑ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 (Γηπ. Στυλίδας)
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ – ΚΑΛΥΒΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (Γηπ. Μεγ. Βρύσης)
Διαιτητής: ΣΤΑΥΡΟΥ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ – ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί: ΦΑΡΜΑΚΗΣ – ΝΑΘΑΝΑΗΛ
ΒΑΘΥΚΟΙΛΟ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ (Γηπ. Πελασγίας)
Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ
Βοηθοί: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι – ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/01/2020 ΩΡΑ: 14:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΤΣΟΚΑΝΟΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ
Β΄ κατηγορία Φθιώτιδας
Σάββατο 25-1-2020 (15.00)
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΡΕΓΚΙΝΙ
Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ – ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Π
ΓΛΥΦΑ – ΔΙΒΡΗ
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί: ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ – ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ
Κυριακή 26-1-2020 (15.00)
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ ‘92 (Γηπ.Αμφίκλειας)
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΜΠΡΕΚΗΣ – ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ- ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ
Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ – ΦΑΡΜΑΚΗΣ
ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΣΕΡΑΦΕΙΜ (Γηπ. Σκάρφειας)
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ – ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ Π
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ (Γηπ. Μώλου)
Διαιτητής: ΣΤΑΣΙΝΟΣ Ν
Βοηθοί: ΜΑΚΚΑΣ – ΝΑΘΑΝΑΗΛ
ΚΟΜΝΗΝΟΣ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ
Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ. – ΚΟΡΔΗ
ΤΣΟΥΚΑ – ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ (Γηπ. Μακρακώμης)
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ – ΓΡΕΣΣΟΣ
ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτητής: ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Μ. – ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΤΣΟΚΑΝΟΣ – ΚΕΠΠΑ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ.
Βοηθοί: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Π. – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΟΜΒΡIAKH – ΕΧΙΝΑΙOI
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί: ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ – ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ – ΚΑΚΛΗ
Πρωτάθλημα Υποδομών
Σαββατο 25-1-2020
ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ 2010 (Κ10) (Κ12) 10:30 (Γηπ. Αστέρα)
Διαιτητής: ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ 2010 (Γ’ Κατ.) 11:30 (Γηπ. Μοσχοχωρίου)
Διαιτητής: ΜΑΚΚΑΣ
Κυριακή: 26-1-2020
ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 – ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΑ (Κ10) (Κ12) (Γ’ Κατ) 10:00 (Γηπ. Μαλεσίνας)
Διαιτητής: ΦΑΡΜΑΚΗΣ
ΑΚΑΔ. ΛΑΜΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΛΟΚΡΙΔΑΣ (Κ12) (Γ’ Κατ.) 10:00 (Γηπ. ΕΑΚΦ)
Διαιτητής: ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ
ΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΙΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ (Κ10) (Κ12) (Γ’ Κατ.) 11:00 (Γηπ. Αμουρίου)
Διαιτητής: ΜΑΚΚΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ (Κ10) (Κ12) (Γ’ Κατ.) 10:00 (Γηπ. Μοσχοχωρίου)
Διαιτητής: ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

 https://edepsf.wordpress.com/




Δεν υπάρχουν σχόλια

Πείτε μας τη γνώμη σας

Το LamiaTimes.gr φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών του.
Σχόλια υβριστικά και σχόλια ρατσιστικού περιεχόμενου θα διαγράφονται μόλις εντοπιστούν ή ζητηθεί από τον οποιονδήποτε θιγόμενο.