Ticker

6/recent/ticker-posts

Header Ads Widget

Οι αγώνες και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

Α΄ Φθιώτιδας – 14η αγωνιστική
Σάββατο 25-1-2020 (15.00)
ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ. -ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
ΣΤΥΛΙΔΑ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 (Γηπ. Στυλίδας)
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ – ΚΑΛΥΒΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (Γηπ. Μεγ. Βρύσης)
Διαιτητής: ΣΤΑΥΡΟΥ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ – ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί: ΦΑΡΜΑΚΗΣ – ΝΑΘΑΝΑΗΛ
ΒΑΘΥΚΟΙΛΟ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ (Γηπ. Πελασγίας)
Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ
Βοηθοί: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι – ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/01/2020 ΩΡΑ: 14:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΤΣΟΚΑΝΟΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ
Β΄ κατηγορία Φθιώτιδας
Σάββατο 25-1-2020 (15.00)
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΡΕΓΚΙΝΙ
Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ – ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Π
ΓΛΥΦΑ – ΔΙΒΡΗ
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί: ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ – ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ
Κυριακή 26-1-2020 (15.00)
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ ‘92 (Γηπ.Αμφίκλειας)
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΜΠΡΕΚΗΣ – ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ- ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ
Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ – ΦΑΡΜΑΚΗΣ
ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΣΕΡΑΦΕΙΜ (Γηπ. Σκάρφειας)
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ – ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ Π
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ (Γηπ. Μώλου)
Διαιτητής: ΣΤΑΣΙΝΟΣ Ν
Βοηθοί: ΜΑΚΚΑΣ – ΝΑΘΑΝΑΗΛ
ΚΟΜΝΗΝΟΣ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ
Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ. – ΚΟΡΔΗ
ΤΣΟΥΚΑ – ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ (Γηπ. Μακρακώμης)
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ – ΓΡΕΣΣΟΣ
ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτητής: ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Μ. – ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΤΣΟΚΑΝΟΣ – ΚΕΠΠΑ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ.
Βοηθοί: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Π. – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΟΜΒΡIAKH – ΕΧΙΝΑΙOI
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί: ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ – ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ – ΚΑΚΛΗ
Πρωτάθλημα Υποδομών
Σαββατο 25-1-2020
ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ 2010 (Κ10) (Κ12) 10:30 (Γηπ. Αστέρα)
Διαιτητής: ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ 2010 (Γ’ Κατ.) 11:30 (Γηπ. Μοσχοχωρίου)
Διαιτητής: ΜΑΚΚΑΣ
Κυριακή: 26-1-2020
ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 – ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΑ (Κ10) (Κ12) (Γ’ Κατ) 10:00 (Γηπ. Μαλεσίνας)
Διαιτητής: ΦΑΡΜΑΚΗΣ
ΑΚΑΔ. ΛΑΜΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΛΟΚΡΙΔΑΣ (Κ12) (Γ’ Κατ.) 10:00 (Γηπ. ΕΑΚΦ)
Διαιτητής: ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ
ΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΙΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ (Κ10) (Κ12) (Γ’ Κατ.) 11:00 (Γηπ. Αμουρίου)
Διαιτητής: ΜΑΚΚΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ (Κ10) (Κ12) (Γ’ Κατ.) 10:00 (Γηπ. Μοσχοχωρίου)
Διαιτητής: ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

 https://edepsf.wordpress.com/




Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια