Ticker

6/recent/ticker-posts

Header Ads Widget

Οι αγώνες και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 15-02-2020 ΩΡΑ: 15.30
17η αγωνιστική

Αγώνας:          ΚΑΛΥΒΙΑ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ   ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής:       ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:      ΚΑΛΥΒΑΣ-ΚΟΛΟΒΟΣ
Αγώνας:         ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08
Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:          ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ
Αγώνας:    ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:       ΣΚΟΥΡΑΣ
Βοηθοί:         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ - ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας:   ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
Διαιτητής:    ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ - ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας:   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ ΓΗΠ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ
Διαιτητής:         ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί:          ΑΥΓΕΡΗΣ- ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:    ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ -ΣΤΥΛΙΔΑ
Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΚΟΜΗΤΗΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας - Σάββατο 15-02-2020
14η και 17η αγωνιστική

Αγώνας:    ΚΗΦΙΣΟΣ –ΡΕΓΓΙΝΙ
Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:      ΣΤΑΣΙΝΟΣ- ΜΑΚΚΑΣ
Αγώνας:        ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ- ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92
Διαιτητής:       ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Βοηθοί:          ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ
Αγώνας:        ΓΛΥΦΑ-ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
Διαιτητής:       ΦΡΑΝΤΖΗ
Βοηθοί:          ΓΡΕΣΣΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ
Αγώνας:        ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:       ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί:          ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ




Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 16-02-2020 ΩΡΑ: 15.30

Αγώνας:        ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής:       ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ
Βοηθοί:          ΓΡΕΣΣΟΣ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας:        ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
Διαιτητής:       ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:          ΚΟΜΗΤΗΣ -ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:        ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής:       ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
Βοηθοί:          ΧΑΝΗΣ -ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
Αγώνας:        ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ
Διαιτητής:       ΦΡΑΝΤΖΗ
Βοηθοί:          ΜΠΡΕΚΗΣ -ΚΟΛΟΒΟΣ
Αγώνας:        ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ –ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ  ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Διαιτητής:       ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:          ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ- ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:        ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ
Διαιτητής:       ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Βοηθοί:          ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ- ΚΕΠΠΑ
Αγώνας:        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ –ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ
Διαιτητής:       ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί:          ΤΣΟΚΑΝΟΣ- ΝΑΘΑΝΑΗΛ
Αγώνας:        ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ-ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ
Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:          ΣΚΑΡΛΑΣ - ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας:        ΟΜΒΡΟΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ
Διαιτητής:       ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:          ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ
Αγώνας:        ΑΕΝ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ   ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ
Διαιτητής:       ΣΚΟΥΡΑΣ
Βοηθοί:          ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ –ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ

ΠρωτάθλημαΥποδομών  Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 15-2-2020 ΩΡΑ: 10.00
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αγώνας:     ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Κ12  ΩΡΑ 10.30  ΓΗΠ ΑΣΤΕΡΑ
Διαιτητής:           ΚΕΠΠΑ
Αγώνας:    ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ    Γ΄ΚΑΤ ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ  ΩΡΑ 11.30
Διαιτητής:           ΜΑΚΚΑΣ

ΠρωτάθλημαΥποδομών  Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή  16-2-2020 ΩΡΑ: 10.00
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αγώνας:   ΦΡΑΝΤΖΗ -ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ Κ12 Γ΄ΚΑΤ ΩΡΑ 10.30 ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ
Διαιτητής:           ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Αγώνας:   ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ –ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Κ10-Κ12-Κ14 ΩΡΑ 10.30 ΓΗΠ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
Διαιτητής:           ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:   ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08-ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Κ10-Κ12-Γ΄ΚΑΤ ΩΡΑ 11.00  ΓΗΠ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής:           ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια