Ticker

6/recent/ticker-posts

Header Ads Widget

Οι αγώνες και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 22-2-2020 ΩΡΑ: 15.30
18η αγωνιστική



Αγώνας:         ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΚΑΛΥΒΙΑ
Διαιτητής:       ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί:          ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Αγώνας:     ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής:       ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας:    ΜΑΛΕΣΙΝΑ- ΑΝΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ  ΓΗΠ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
Διαιτητής:    ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΚΑΚΛΗ
Αγώνας:   ΣΤΥΛΙΔΑ- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΛΑΡΥΜΝΑΣ
Διαιτητής:         ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:          ΚΑΛΥΒΑΣ-ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Αγώνας:   ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
Διαιτητής:        ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ -ΑΥΓΕΡΗΣ



Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας - Σάββατο 22-2-2020
18η αγωνιστική ΩΡΑ: 15.30



Αγώνας:     ΚΗΦΙΣΟΣ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ
Διαιτητής:       ΦΡΑΝΤΖΗ
Βοηθοί:      ΦΑΡΜΑΚΗΣ –ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ
Αγώνας:        ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 –ΚΟΜΝΗΝΟΣ         ΓΗΠ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
Διαιτητής:       ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ
Βοηθοί:          ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ
Αγώνας:        ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ
Διαιτητής:       ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί:          ΣΤΑΣΙΝΟΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:        ΘΥΕΛΛΑ Μ ΒΡΥΣΗΣ-ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ
Διαιτητής:       ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί:          ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ-ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ







Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή  23-2-2020
18η αγωνιστική



Αγώνας:          ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   ΩΡΑ 15.00
Διαιτητής:       ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:      ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 23-2-2020 ΩΡΑ: 15.30


Αγώνας:        ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ- ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής:       ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
Βοηθοί:          ΑΔΑΜ -ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:        ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ- ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:       ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί:          ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας:        ΡΕΓΓΙΝΙ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ  ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής:       ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Βοηθοί:          ΚΑΚΛΗ -ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
Αγώνας:        ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ
Διαιτητής:       ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:          ΚΟΜΗΤΗΣ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας:        ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτητής:       ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΟΙΖΟΣ
Βοηθοί:          ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ -ΚΕΠΠΑ
Αγώνας:        ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:          ΒΛΑΧΟΣ - ΜΠΡΕΚΗΣ
Αγώνας:        ΤΣΟΥΚΑ-ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ  ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:          ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ -ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ
Αγώνας:        ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΔΙΒΡΗ
Διαιτητής:       ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί:          ΖΑΦΕΙΡΗΣ –ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ
Αγώνας:        ΗΡΑΚΛΕΙΑ - ΓΛΥΦΑ
Διαιτητής:       ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί:          ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ -ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ





Πρωτάθλημα Υποδομών  Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 22-2-2020



Αγώνας:   ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ –ΦΡΑΝΤΖΗ Κ10-Κ12 Γ΄ΚΑΤ  ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ  ΩΡΑ 10.00
Διαιτητής:           ΚΟΛΟΒΟΣ
Αγώνας:   ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ –ΕΝΩΣΗ 2010 Γ΄ΚΑΤ   ΓΗΠ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ ΩΡΑ 10.30
Διαιτητής:           ΚΕΠΠΑ



Πρωτάθλημα Υποδομών  Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 

Κυριακή  23-2-2020 ΩΡΑ: 10.00 

Αγώνας:     ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ Κ12 - Γ΄ΚΑΤ  ΓΗΠ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ  ΩΡΑ 10.00
Διαιτητής:           ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Κ10-Κ12-Γ ΄ΚΑΤ ΩΡΑ10.30 ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
Διαιτητής:           ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ


Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια