Page Nav

HIDE

Classic Header

{fbt_classic_header}
#

Breaking News:

latest

Οι αγώνες και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας  Σάββατο 22-2-2020 ΩΡΑ: 15.30 18η αγωνιστική Αγώνας:         ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-Κ...

Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 22-2-2020 ΩΡΑ: 15.30
18η αγωνιστική



Αγώνας:         ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΚΑΛΥΒΙΑ
Διαιτητής:       ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί:          ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Αγώνας:     ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής:       ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας:    ΜΑΛΕΣΙΝΑ- ΑΝΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ  ΓΗΠ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
Διαιτητής:    ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΚΑΚΛΗ
Αγώνας:   ΣΤΥΛΙΔΑ- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΛΑΡΥΜΝΑΣ
Διαιτητής:         ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:          ΚΑΛΥΒΑΣ-ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Αγώνας:   ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
Διαιτητής:        ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ -ΑΥΓΕΡΗΣ



Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας - Σάββατο 22-2-2020
18η αγωνιστική ΩΡΑ: 15.30



Αγώνας:     ΚΗΦΙΣΟΣ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ
Διαιτητής:       ΦΡΑΝΤΖΗ
Βοηθοί:      ΦΑΡΜΑΚΗΣ –ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ
Αγώνας:        ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 –ΚΟΜΝΗΝΟΣ         ΓΗΠ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
Διαιτητής:       ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ
Βοηθοί:          ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ
Αγώνας:        ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ
Διαιτητής:       ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί:          ΣΤΑΣΙΝΟΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:        ΘΥΕΛΛΑ Μ ΒΡΥΣΗΣ-ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ
Διαιτητής:       ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί:          ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ-ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ







Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή  23-2-2020
18η αγωνιστική



Αγώνας:          ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   ΩΡΑ 15.00
Διαιτητής:       ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:      ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 23-2-2020 ΩΡΑ: 15.30


Αγώνας:        ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ- ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής:       ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
Βοηθοί:          ΑΔΑΜ -ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:        ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ- ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:       ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί:          ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας:        ΡΕΓΓΙΝΙ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ  ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής:       ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Βοηθοί:          ΚΑΚΛΗ -ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
Αγώνας:        ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ
Διαιτητής:       ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:          ΚΟΜΗΤΗΣ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας:        ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτητής:       ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΟΙΖΟΣ
Βοηθοί:          ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ -ΚΕΠΠΑ
Αγώνας:        ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:          ΒΛΑΧΟΣ - ΜΠΡΕΚΗΣ
Αγώνας:        ΤΣΟΥΚΑ-ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ  ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:          ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ -ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ
Αγώνας:        ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΔΙΒΡΗ
Διαιτητής:       ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί:          ΖΑΦΕΙΡΗΣ –ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ
Αγώνας:        ΗΡΑΚΛΕΙΑ - ΓΛΥΦΑ
Διαιτητής:       ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί:          ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ -ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ





Πρωτάθλημα Υποδομών  Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 22-2-2020



Αγώνας:   ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ –ΦΡΑΝΤΖΗ Κ10-Κ12 Γ΄ΚΑΤ  ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ  ΩΡΑ 10.00
Διαιτητής:           ΚΟΛΟΒΟΣ
Αγώνας:   ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ –ΕΝΩΣΗ 2010 Γ΄ΚΑΤ   ΓΗΠ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ ΩΡΑ 10.30
Διαιτητής:           ΚΕΠΠΑ



Πρωτάθλημα Υποδομών  Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 

Κυριακή  23-2-2020 ΩΡΑ: 10.00 

Αγώνας:     ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ Κ12 - Γ΄ΚΑΤ  ΓΗΠ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ  ΩΡΑ 10.00
Διαιτητής:           ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Κ10-Κ12-Γ ΄ΚΑΤ ΩΡΑ10.30 ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
Διαιτητής:           ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ


Δεν υπάρχουν σχόλια

Πείτε μας τη γνώμη σας

Το LamiaTimes.gr φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών του.
Σχόλια υβριστικά και σχόλια ρατσιστικού περιεχόμενου θα διαγράφονται μόλις εντοπιστούν ή ζητηθεί από τον οποιονδήποτε θιγόμενο.