1ο Φιλανθρωπικό Ποδοσφαιρικό Φεστιβάλ Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Φθιώτιδας
Η Φθιώτιδα παίζει για το Παράρτημα Προστασίας Παιδιού, Κέντρο κοινωνικής πρόνοιας Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας

Το Σάββατο 16/12/2017 θα διεξαχθεί το 1ο Φιλανθρωπικό Ποδοσφαιρικό Φεστιβάλ της Ε.Π.Σ.Φ. σε συνδιοργάνωση με την Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας. Συμμετέχουν 24 ποδοσφαιρικά σωματεία με 64 ομάδες και 800 ποδοσφαιριστές ηλικίας 2006-2012.
Απώτερος σκοπός του Φεστιβάλ είναι η διασκέδαση των παιδιών και η μύηση τους στην προσφορά στο συνάνθρωπο, ενόψει των γιορτών των Χριστουγέννων.
Είναι το πρώτο από τα επτά φεστιβάλ που θα γίνουν σε όλη τη χρονιά.
Παράλληλα η Ε.Π.Σ.Φ., ο Σύνδεσμος Διαιτητών Φθιώτιδας, οι διοικήσεις των σωματείων, οι προπονητές και οι ποδοσφαιριστές θα προσφέρουν τα ποσοστά των αγώνων που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 16 και 17/12/2017 για το σκοπό αυτό.
Κεντρικό σύνθημα της δράσης είναι: «σκοράρουμε για το συνάνθρωπο» και «διαφέρουμε γιατί προσφέρουμε».
Τα χρήματα που θα συγκεντρωθούν από τις παραπάνω δράσεις θα δοθούν στο Παράρτημα Προστασίας Παιδιού, Κέντρο κοινωνικής πρόνοιας Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας.

ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΙΚΡΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   ΑΓΩΝΩΝ  BAMBINI  ΕΤΟΣ  ΓΕΝΝΗΣΗΣ  2010-2011-2012

ΩΡΕΣ                               ΓΗΠΕΔΟ  5X5

09.30  – 09.45     ΜΑΛΙΑΚΟΣ  –  ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

09.50 – 10.05      ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ  –  ΝΙΚΗ  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

10.10 – 10.25      ΜΑΛΙΑΚΟΣ  –  ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΜΠΟΥΚΑΛΗ

10.30 – 10.45      ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  –  ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ

10.50 – 11.05      ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΜΠΟΥΚΑΛΗ  –  ΝΙΚΗ  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

11.10 – 11.25      ΜΑΛΙΑΚΟΣ  –  ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ

11.30 – 11.45       ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΜΠΟΥΚΑΛΗ  –  ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

11.50 – 12.05       ΝΙΚΗ  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  –  ΑΝΑΓ.  ΔΥΤ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

12.10 – 12.25       ΑΝΑΓ.  ΔΥΤ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ  –  ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ  Α

12.30 –  12.45      ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ –  ΦΡΑΝΤΖΗ

12.50  –  13.05     ΑΝΑΓ.  ΔΥΤ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ  –  ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

13.10  –  13.25     ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ  –  ΑΚΑΔ.  ΠΟΔ.  ΛΑΜΙΑΣ  Α

13.30  –  13.45     ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ  –  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

13.50  –  14.05     ΦΡΑΝΤΖΗ  –  ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ

14.10  –  14.25     ΦΡΑΝΤΖΗ  –  ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

14.30  –  14.45     ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ  –  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

14.50  –  15.05     ΚΑΜ.  ΒΟΥΡΛΑ  –  ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ  Α

15.10  –  15.25     ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ  ΟΥΡΑΝΟΣ  –  ΚΑΛΥΒΙΑ

15.30  –  15.45     ΕΝΩΣΗ  2010  –  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

15.50  –  16.05     ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ  Β  –  ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008

16.10  –  16.25     ΚΑΜ.  ΒΟΥΡΛΑ  –  ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ  ΟΥΡΑΝΟΣ

16.30  –  16.45      ΚΑΛΥΒΙΑ  –  ΕΝΩΣΗ  2010

16.50  –  17.05     ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ    –  ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ  Β

17.10  –  17.25     ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008  –  ΚΑΜ.  ΒΟΥΡΛΑ

17.30  –  17.45     ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ  ΟΥΡΑΝΟΣ  –  ΕΝΩΣΗ  2010

17.50  –  18.05     ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ    –  ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008

18.10  –  18.25     ΚΑΛΥΒΙΑ  –  ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ  Β

ΟΙ  ΑΓΩΝΕΣ  ΔΙΕΞΑΓΟΝΤΑΙ     7(6+1)         Χ       7(6+1)   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ

ΜΕ  ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ  ΥΓΕΙΑΣ    ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ

ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΙΚΡΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ  ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 2006 -2007        


ΩΡΕΣ                   ΓΗΠΕΔΟ  Α                                

    ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ – ΜΑΛΙΑΚΟΣ



    ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ.ΦΘ/ΔΑΣ



    Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ



    ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ



    ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ



    ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ.ΦΘ/ΔΑΣ



ΩΡΕΣ                    ΓΗΠΕΔΟ  Β

    ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ –  ΦΡΑΝΤΖΗ



    ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ



    ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ



    ΜΑΛΙΑΚΟΣ – Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ



    ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ.ΦΘ/ΔΑΣ – ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ



    ΦΡΑΝΤΖΗ – ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ



ΩΡΕΣ                    ΓΗΠΕΔΟ  Γ

9.30-9.45             Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ



9.50-10.05           ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ – ΦΡΑΝΤΖΗ



10.10-10.25         ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ



10.30-10.45         ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ



10.50-11.05         ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ


    Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

ΩΡΕΣ                    ΓΗΠΕΔΟ  Δ

9.30-9.45             ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ



9.50-10.05           ΜΑΛΙΑΚΟΣ  –   ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ



10.10-10.25         ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ. ΦΘ/ΔΑΣ



10.30-10.45         ΦΡΑΝΤΖΗ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ



10.50-11.05         ΜΑΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ



    ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΟΙ  ΑΓΩΝΕΣ  ΔΙΕΞΑΓΟΝΤΑΙ     7(6+1)         Χ       7(6+1)   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ

ΜΕ  ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ  ΥΓΕΙΑΣ    ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ

ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΙΚΡΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ JUNIORS  ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 2008 – 2009



ΩΡΕΣ                   ΓΗΠΕΔΟ  Α                                

11.45-12.00      ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ  ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ



    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ – ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ



    ΦΡΑΝΤΖΗ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ



12.45-13.00      ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ – Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ



13.05- 13.20     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ. ΦΘ/ΔΑΣ



    ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ



ΩΡΕΣ                   ΓΗΠΕΔΟ  Β                               

11.45-12.00      ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΜΑΛΙΑΚΟΣ



    ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ. ΦΘ/ΔΑΣ



    ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ – Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ



12.45-13.00      ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ – ΦΡΑΝΤΖΗ



13.05- 13.20     ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ



    ΜΑΛΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ



ΩΡΕΣ                   ΓΗΠΕΔΟ  Γ                              

11.45-12.00      ΦΡΑΝΤΖΗ – Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ



    ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ – ΜΑΛΙΑΚΟΣ



    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ



12.45-13.00      ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ



13.05-13.20      ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ



13.25-13.40      ΦΡΑΝΤΖΗ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ


ΩΡΕΣ                   ΓΗΠΕΔΟ  Δ                             

11.45-12.00      ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ



    ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ



    ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ.ΦΘ/ΔΑΣ



12.45-13.00      ΜΑΛΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ



13.05-13.20      ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ



13.25-13.40      Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ.ΦΘ/ΔΑΣ


ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΙΚΡΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ  ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 2006 -2007        



ΩΡΕΣ                   ΓΗΠΕΔΟ  Α                                

    ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΟΣ



    ΚΑΛΥΒΙΑ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Β



    ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 – ΕΝΩΣΗ 2010



    ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Α



    ΚΑΛΥΒΙΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β



    ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Β



ΩΡΕΣ                   ΓΗΠΕΔΟ  Β                                

    ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ



    ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β – ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ



    ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Α



    ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08



    ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Β – ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ



    ΔΙΟΝΥΣΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ



ΩΡΕΣ                   ΓΗΠΕΔΟ  Γ                                

    ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Α



    ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β – ΔΙΟΝΥΣΟΣ



    ΚΑΛΥΒΙΑ – ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ



    ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ – ΕΝΩΣΗ 2010



15.50-16.05         ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β – ΕΝΩΣΗ 2010



    ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 – ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ


ΩΡΕΣ                   ΓΗΠΕΔΟ  Δ                                

    ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΕΝΩΣΗ 2010



    ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ – ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ



    ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Β – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β



    ΔΙΟΝΥΣΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ



    ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ



    ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Α – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β

 

ΟΙ  ΑΓΩΝΕΣ  ΔΙΕΞΑΓΟΝΤΑΙ     7(6+1)         Χ       7(6+1)   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ

ΜΕ  ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ  ΥΓΕΙΑΣ    ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ


ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΙΚΡΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ JUNIORS  ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 2008 – 2009

ΩΡΕΣ                   ΓΗΠΕΔΟ  Α                                

16.30-16.45        ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β – ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ



16.50-17.05        ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β  – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β



17.10-17.25        ΚΑΛΥΒΙΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β



17.30-17.45        ΚΑΛΥΒΙΑ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β



17.50-18.05        ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ



    ΚΑΛΥΒΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΕΣ                   ΓΗΠΕΔΟ  Β                                 

16.30-16.45        ΔΙΟΝΥΣΟΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08



16.50-17.05        ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ



17.10-17.25        ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08



17.30-17.45        ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β – ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ



17.50-18.05        ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 –  ΕΝΩΣΗ 2010



    ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ

ΩΡΕΣ                   ΓΗΠΕΔΟ  Γ                                

16.30-16.45        ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ – ΕΝΩΣΗ 2010



16.50-17.05        ΕΝΩΣΗ 2010 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ



17.10-17.25        ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ



17.30-17.45        ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   –  ΔΙΟΝΥΣΟΣ



17.50-18.05        ΚΑΛΥΒΙΑ –  ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ



    ΔΙΟΝΥΣΟΣ – ΕΝΩΣΗ 2010



ΟΙ  ΑΓΩΝΕΣ  ΔΙΕΞΑΓΟΝΤΑΙ     7(6+1)         Χ       7(6+1)   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ

ΜΕ  ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ  ΥΓΕΙΑΣ    ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ

ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΙΚΡΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017

ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ

1Ο   ΓΚΡΟΥΠ    ΩΡΑ  ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ        09.00

ΠΑΡΑΔΟΣΗ  ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  ΥΓΕΙΑΣ         09.15

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ  Α                                   ΠΑΟ  ΑΝΘΗΛΗΣ

ΜΑΛΙΑΚΟΣ                                                        ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ                                     ΝΙΚΗ  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΦΡΑΝΤΖΗ                                                          ΑΝΑΓ.  ΔΥΤ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ                                                ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ   Α

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ                                          ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

2Ο   ΓΚΡΟΥΠ    ΩΡΑ  ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ        14.00

ΠΑΡΑΔΟΣΗ  ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  ΥΓΕΙΑΣ         14.15

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ  Β                                   ΑΡΗΣ  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΟΚΡΙΔΑΣ                                        ΕΝΩΣΗ  2010

ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ                                     ΚΑΛΥΒΙΑ

ΔΙΟΝΥΣΟΣ                                                         ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ  Β

ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008                                             ΑΣΤΗΡ  ΣΤΑΥΡΟΥ

ΚΑΜ.  ΒΟΥΡΛΑ  Α                                           ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ  ΟΥΡΑΝΟΣ

ΚΑΜ.  ΒΟΥΡΛΑ  Β                                           ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ
Share on Google Plus

About Lamia Times

0 σχόλια :

Δημοσίευση σχολίου

Πείτε μας τη γνώμη σας

Το LamiaTimes.gr φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών του.
Σχόλια υβριστικά και σχόλια ρατσιστικού περιεχόμενου θα διαγράφονται μόλις εντοπιστούν ή ζητηθεί από τον οποιονδήποτε θιγόμενο.

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *