Header Ads

Το Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας το Σαββατοκύριακο


Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 15-12-2018 ΩΡΑ: 15.00
Α΄ κατηγορία 12η αγωνιστική
Αγώνας:          ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
Διαιτητής:       ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί:      ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ -ΚΟΜΗΤΗΣ
Αγώνας:           ΚΑΛΥΒΙΑ -ΚΗΦΙΣΣΟΣ
Διαιτητής:       ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:          ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ -ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας:          ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΓΗΠ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
Διαιτητής:       ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:         ΣΤΑΜΑΤΗΣ -ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Αγώνας:           ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Διαιτητής:     ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ –ΚΑΚΛΗ ΙΦ
Αγώνας:          ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ –ΑΤΑΛΑΝΤΗ  ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
Διαιτητής:         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Βοηθοί:           ΣΚΑΡΛΑΣ-ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Αγώνας:          ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008-  ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ
Αγώνας:          ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
Διαιτητής:       ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α -ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας - Σάββατο 15-12-2018
10η αγωνιστική
Αγώνας:          ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ –ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ
Διαιτητής:       ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί:      ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ -ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας:           ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ
Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:          ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ- ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ
Αγώνας:          ΓΛΥΦΑ-ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
Διαιτητής:       ΣΚΟΥΡΑΣ
Βοηθοί:         ΣΤΑΣΙΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 16-12-2018 ΩΡΑ: 15.00
10η αγωνιστική
Αγώνας:              ΡΕΓΓΙΝΙ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ
Διαιτητής:           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Βοηθοί:      ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α-ΑΔΑΜ
Αγώνας:           ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ- ΚΟΜΝΗΝΟΣ
Διαιτητής:           ΦΡΑΝΤΖΗ  ΔΗΜΗΤΡΑ
Βοηθοί:          ΣΤΑΜΑΤΗΣ -ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Αγώνας:              ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ
Διαιτητής:           ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ -ΖΙΩΓΑΣ
Αγώνας:               ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ  ΓΗΠ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Διαιτητής:              ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ -ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας:               ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ –ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ
Διαιτητής:           ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί:         ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ -ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ
Αγώνας:              ΤΣΟΥΚΑ- ΓΑΡΔΙΚΙ                   ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής:           ΓΡΕΣΣΟΣ
Βοηθοί:       ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΜΠΛΕΤΣΑΣ
Αγώνας:           ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ –ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ
Διαιτητής:           ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:          ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ -ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας:              ΟΜΒΡΟΣ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
Διαιτητής:           ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:         ΣΚΟΥΡΑΣ-ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Αγώνας:               ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ- ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ
Διαιτητής:           ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Βοηθοί:         ΧΑΝΗΣ-ΚΑΚΛΗ ΙΦ
Αγώνας:               ΔΙΒΡΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ       ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής:           ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας:               ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ –ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής:            ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ
Βοηθοί:         ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΠΡΕΚΗΣ
 
Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-16 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 15-12-2018 ΩΡΑ: 10.30
 

Αγώνας:               ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΦΡΑΝΤΖΗ       ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτητής:           ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Αγώνας:               ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ   ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:           ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Αγώνας:               ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ   ΓΗΠ ΑΓ ΚΩΝ/ΝΟΥ  ΩΡΑ 16:30
Διαιτητής:           ΓΡΕΣΣΟΣ
Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 

Αγώνας:              ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ – ΕΝΩΣΗ 2010    ΓΗΠ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ                 ΩΡΑ 15:00
Διαιτητής:           ΚΟΡΛΟΣ

Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή  16-12-2018 ΩΡΑ: 10.30
 

Αγώνας:               ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΜΩΛΟΥ –ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ  Α΄   ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής:           ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:               ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ    ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτητής:           ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Αγώνας:               ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ –ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ   ΓΗΠ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
Διαιτητής:           ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ


Δεν υπάρχουν σχόλια

Πείτε μας τη γνώμη σας

Το LamiaTimes.gr φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών του.
Σχόλια υβριστικά και σχόλια ρατσιστικού περιεχόμενου θα διαγράφονται μόλις εντοπιστούν ή ζητηθεί από τον οποιονδήποτε θιγόμενο.

Από το Blogger.