Ticker

6/recent/ticker-posts

Header Ads Widget

Αγώνες και διαιτητές στα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας το Σαββατοκύριακο

Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 23-03-2019 ΩΡΑ: 16.00
Α΄ κατηγορία 23η αγωνιστική
Αγώνας:          ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ –ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ
Διαιτητής:       ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί:      ΔΟΣΚΟΡΗΣ -ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ
Αγώνας:         ΚΑΛΥΒΙΑ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  ΓΗΠ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτητής:       ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί:          ΚΑΛΥΒΑΣ-ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ
Αγώνας:          ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Διαιτητής:       ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Αγώνας:          ΚΗΦΙΣΟΣ -ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:     ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ - ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ -ΜΑΛΕΣΙΝΑ
Διαιτητής:         ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:          ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Αγώνας:          ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας:          ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
Διαιτητής:       ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:         ΧΑΝΗΣ –ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας - Σάββατο 23-03-2019
19η αγωνιστική

Αγώνας:          ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ
Διαιτητής:       ΣΤΑΥΡΟΥ
Βοηθοί:      ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΚΑΚΛΗ ΙΦΙΓ


Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 24-03-2019 ΩΡΑ: 16.00
19η αγωνιστική
Αγώνας:            ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:           ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:      ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ
Αγώνας:         ΡΕΓΓΙΝΙ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ   ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής:           ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ
Αγώνας:           ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ
Διαιτητής:           ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Βοηθοί:         ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΖΙΩΓΑΣ
Αγώνας:          ΣΚΑΡΦΕΙΑ –ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής:           ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί:         ΦΡΑΝΤΖΗ-ΑΔΑΜ
Αγώνας:               ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ - ΤΣΟΥΚΑ
Διαιτητής:           ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:         ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ-ΜΠΛΕΤΣΑΣ
Αγώνας:      ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ- ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
Διαιτητής:           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ
Βοηθοί:      ΣΚΑΡΛΑΣ-ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας:           ΟΜΒΡΟΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ
Διαιτητής:           ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί:          ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ
Αγώνας:              ΓΑΡΔΙΚΙ-ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ    ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:           ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί:         ΜΠΡΕΚΗΣ-ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Αγώνας:         ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ
Διαιτητής:           ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας:         ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΔΙΒΡΗ
Διαιτητής:           ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ-ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας:              ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΓΛΥΦΑ
Διαιτητής:           ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:         ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΑΚΛΗ
Αγώνας:            ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ  ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής:           ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί:         ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
 
Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-16 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 23-03-2019 ΩΡΑ: 10.30
 
Αγώνας:        ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ –ΣΤΥΛΙΣ     ΓΗΠ ΕΠΣΦ 
Διαιτητής:           ΓΡΕΣΣΟΣ
Αγώνας:     ΦΡΑΝΤΖΗ  -ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ   ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ        ΩΡΑ: 9.30
Διαιτητής:           ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Αγώνας:       ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ –ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ    ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
Διαιτητής:           ΦΑΡΜΑΚΗΣ



Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο  23-03-2019 ΩΡΑ: 10.30
 

Αγώνας:   ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΑΜΙΑΣ Α΄-ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002  ΓΗΠ ΕΠΣΦ    ΩΡΑ: 16.00
Διαιτητής:           ΓΡΕΣΣΟΣ
Αγώνας:               ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Β΄    ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτητής:                           ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Κυριακή  24-03-2019 ΩΡΑ: 10.30 
Αγώνας:               ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ-ΔΙΟΝΥΣΟΣ   ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
Διαιτητής:           ΚΟΛΟΒΟΣ

Δευτέρα  23-03-2019 ΩΡΑ: 16.30       
Αγώνας:               ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Β΄-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ   ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής:           ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια